Vítáme Vás na stránkách Trampoline Academy.

Otevřeli jsme pro Vás jedinečnou sportovní halu v Praze! Přes 300m2 trampolínové plochy a profesionální dohled! Nehopsáme, skáčeme!

A v čem že jsme jedineční?

Na sportovišti se nachází 25 sportovních trampolín, které Vás vynesou výš, než byste čekali. Zapomeňte na černé „hopsavé“ trampolíny z Číny.

Všechny trampolíny od konstrukce, jeho krytí, přes pružiny až po plachty jsou vyrobeny námi a českými firmami. Podíleli jsme se na stavbách legend jako například Freestyle Kolbenka, ENHA freestyle nebo Jump Ústí, takže víme, jak na to.

Myslíme na Vaši bezpečnost, i proto je vše na našem sportovišti řádně normované, otestované a hlavně uzpůsobené pro náročné sportovce a skokany.
Dále se o Vaší bezpečnost postarají naši profesionální trenéři, kteří jsou pravidelně proškolováni a certifikováni nejen v oblasti tělovýchovy a skoků na trampolínách. Právě proto jsme schopni Vám poskytnout kvalifikovanou pomoc při učení nových a zdokonalování starých triků.
Povinnou výbavou každého trenéra je i certifikace v oblasti první pomoci.

V současné době jsme pro Vás otevřeli zkušební provoz, takže si nás můžete přijít vyzkoušet od 12:00 do 21:00 ve všední dny a od 9:00 do 21:00 o víkendu!

Takže pokud Vás už omrzelo hopsání, přijďte si k nám zaskákat!

Kde nás najdete?

Najdete nás u metra Háje na adrese: FC Háje Jižní Město, 149 00, Praha 11

Zajímá Vás víc? Napište nám!